Oyunculuk ajansı

Oyunculuğa ilk adım


Günümüzün en heves edilen sanatı şüphe yok ki sinema sanatıdır. Bir çok yetenek şans bulamadığı için keşf edilemiyor. Şanlıurfa da farklı nedenlerden dolayı sanat etkinliklerinin yetersiz kalması genç yeteneklerinin keşf edilmesinin önünde ki en büyük engeldir. Arajans bu konuda elini taşın altına koyuyor. Şehrimizin genç yetenekleri için bir kapı aralıyor.

İlk etapta kendi bünyemizde çeltiğimiz video müzik klipleri, kısa filmler ve reklam filmlerinde oynayacak oyuncu eksikliğini gidermek, geniş acıda ise şehrimizde çekilecek olan kısa filmler, uzun metraj filmleri ve dizilerin oyuncu ihityacını karşılamak için Cast bölümünü açmış bulunuyoruz.
Cast Ajans bölümünde oyuncu-oyuncu adaylarının niteliklerine göre listlenmiştir. ArAjans herhangi bir film yada etkinlikte oynayacağınızı garanti etmediği gibi yeteneğinizin keşfedilmesi için büyük bir atılımda bulunmaktadir.

Cast Ajans bölümünde listelenmeniz için şu adrese tıklayarak ön bilgi formunu doldurmanız gerekmektedir. Akabinde studyomuzu ziyaret ederek profesyonel fotograflarınızı çektikten sonra söz konusu listede yer alabilirsiniz.

Galeri Foto Galeri Foto Galeri Foto Galeri Foto Galeri Foto