Adaylar tanıtım filmi

Seçmen oy verecekleri adayı tanımak ister, adayın geçmişi, kişiliği, yetenekleri, tecrübeleri ve vaatleri adayın seçilip seçilmeyeceğini belirler.

Kendinizi ifade edin

Kendinizi ifade edin. Seçmen oy verecekleri adayı tanımak ister, adayın geçmişi, kişiliği, yetenekleri, tecrübeleri ve vaatleri adayın seçilip seçilmeyeceğini belirleyen unsurlardır.

Anadolu Reklam Ajansı, aday olduğunuz koltuğa sizi götürecek oylara erişmenize yardımcı olur. Oyları ile sizi o koltuğa oturacak olan oy verenler sizi tanımak ister. Kendinizi doğru bir şekilde ifade etmeniz sizi başarıya ulaştıracak ve seçmeninizle aranızda bir bağ kuracaktır.

İster bir derneğin yönetim kurulu üyeliğine, ya da milletvekilliğine aday olun Anadolu Reklam Ajansı kendinizi tanıtmanızı sağlayacak en uygun tanıtım filmini sizinle birlikte çekecektir.

Çoğu zaman adaylar kendileri ifade edecek seçmen kitlesine ulaşamamaktadırlar. Yerel ve ulusal yayınlar sadece kimi gözde adaylara odaklanır.  Bu gerçekleri tersine çevirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

milletvekili-adayi-tanirtim-urfa
Aday tanııtım filmi çekimi

Neden aday tanıtım filmi çekmeliyim?

Kendi kabiliyetlerinizi, geçmişinizi ve yarınlar için seçmene vaatlerinizi anlayabileceğiniz başarılı bir video tanıtım filmi sizi seçimde başarıya ulaştıracaktır.
 

Seçmen tanımak ister

Seçmen oy vereceği adayı tanımak ister. Kapalı kutu gibi neler yapacağı bilinmeyen adayın seçmen karşısında şansı da düşük olacaktır.

Bağ kurun

Vaatleriniz seçmene verilmiş sözlerdir. Bu sözleri bir kağıt parçası ile değil, bütün samimiyetinizle anlatmanız seçmenin oy rengini belirleyecektir.

Teknolojiden faydalanan

Ulusal ve yerel medyada yer bulamayabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızdan yayınlayacağınız bir tanıtım filmi birçok şeyi değiştirebilir.

Aday tanıtım filmi hakkında bilgi almak için İLETİŞİM kurabilirsiniz.