Google harita ekleme

Anadolu Reklam Ajansı, Firmanızı Google harita kayıtları arasına ekler.  Firmanız Google sayesinde bir adım öne çıkıyor.

Firmanızı Google da

İşletmeniz haritalarında yer almıyor mu? O halde bir eksiğiniz var. Dünyanın en büyük Harita ve harita navigasyon harita sağlayıcı olan  Google’da bulunur olmanız firmanızı bir adım ileri taşıyacaktır.

Google dünyanın en büyük verilerine sahiptir, bu nedenle internet kullanıcıları Google harita uygulamasını hayatın her yerinde kullanmak zorunda kalıyor. Konum bulma, Restoran, Kafe veya hizmet ihtiyaçlarında akla gelen ilk sağlayıcı muhakkak ki Google harita sistemi oluyor.

Google Harita uygulamasında yer alan bir işletme ancak Google haritanın nimetlerinden faydalanabilir. Google harita hem yeni müşteriler size göndermekte hem de işletmenizin faal ve var olduğunu tescil etmektedir.

Örnek Google harita konum:  https://g.page/arajans

Google Haritalarına firmanızın konumu ve bilglerini eklemek için iletişime geçebilirsiniz.

Google harita ekleme
Urfa Google Harita ekleme

Neden Google Haritada yer almalıyım?

Google Harita, bilgisayarda kullanılabileceği gibi mobil cihazlarda da kullanılabilir. Mobil cihazlarda kullanımının en önemli amacı ise bilmediğimiz bir yere giderken, adres tarifi alabilmek ve navigasyon ile gerçek zamanlı olarak ulaşmak istediğimiz adrese gidebilmektir. Günümüzde firmalar bir çok yeni müşterisine Google harita üzerinde ulaşmaktadır.
 

Ulaşabilir olun

Google Harita sayesinde müşterileriniz elleriyle koydukları gibi işletmenize ulaşabilirler.

Yeni müşterileriniz olsun

Hizmet arayan internet kullanıcıları, Harita üzerinde ki yorum ve profilinize bakarak size birer yeni müşteri olabilir.

Online marketiniz

Google Harita, Haritacılığın yanı sıra işinizi dijitale taşıyacağınız bir platformdur. Size özel profil alanınızda kendinizi tanıtabilirsiniz.

Google HaritalarGoogle tarafından hizmete sunulmuş ve ücretsiz çevrimiçi haritalama servisidir. Google Haritalar ayrıca diğer sitelerin de hizmetten yararlanması için API (uygulama programlama arayüzü) desteği de sunuyor.

Google Haritalar’ın yazılım versiyonu olan Google Earth; Windows XP, Windows Vista ve Linux tabanlı işletim sistemleri üzerinde çalışabilmektedir. Google Haritalar servisinde üç boyutlu bina modelleri de sunulmaktadır.

Street View özelliği

Street View, 360° sokakları gezmeyi sağlayan özelliktir. İlk olarak 2007’de ABD’de kullanılmaya başlanmıştır. Araç ve sırt kameralarıyla fotoğraflar çekilebilmektedir. İnsanlar, plakalar ve telefon numaraları buzlanmaktadır.