Google harita ekleme

Anadolu Reklam Ajansı, Firmanızı Google harita kayıtları arasına ekler.  Firmanız Google sayesinde bir adım öne çıkıyor.

Google haritalarında bulunur olun.

İşletmeniz Google haritalarında yer almıyor mu? O halde bir eksiğiniz var. Dünyanın en büyük Harita ve harita navigasyon harita sağlayıcı olan  Google’da bulunur olmanız firmanızı bir adım ileri taşıyacaktır.

Google dünyanın en büyük verilerine sahiptir, bu nedenle internet kullanıcıları Google harita uygulamasını hayatın her yerinde kullanmak zorunda kalıyor. Konum bulma, Restoran, Kafe veya hizmet ihtiyaçlarında akla gelen ilk sağlayıcı muhakkak ki Google harita sistemi oluyor.

Google Harita uygulamasında yer alan bir işletme ancak Google haritanın nimetlerinden faydalanabilir. Google harita hem yeni müşteriler size göndermekte hem de işletmenizin faal ve var olduğunu tescil etmektedir.

Neden Google Haritada yer almalıyım?

Google Harita, bilgisayarda kullanılabileceği gibi mobil cihazlarda da kullanılabilir. Mobil cihazlarda kullanımının en önemli amacı ise bilmediğimiz bir yere giderken, adres tarifi alabilmek ve navigasyon ile gerçek zamanlı olarak ulaşmak istediğimiz adrese gidebilmektir. Günümüzde firmalar bir çok yeni müşterisine Google harita üzerinde ulaşmaktadır.
 

Ulaşabilir olun

Google Harita sayesinde müşterileriniz elleriyle koydukları gibi işletmenize ulaşabilirler.

Yeni müşterileriniz olsun

Hizmet arayan internet kullanıcıları, Harita üzerinde ki yorum ve profilinize bakarak size birer yeni müşteri olabilir.

Online marketiniz

Google Harita, Haritacılığın yanı sıra işinizi dijitale taşıyacağınız bir platformdur. Size özel profil alanınızda kendinizi tanıtabilirsiniz.