İnternet TV kurulumu

Dünya kabuk değiştiriyor, geleneksel medya çöküyor, alternatifli dijital platformlar ilgi görüyor. Peki siz bu işin neresindesiniz?

Ürünlerinizi tanıtıyoruz

Dünya kabuk değiştiriyor, geleneksel medya çöküyor, alternatifli dijital platformlar ilgi görüyor.

Anadolu Reklam Ajansı’ı mevcut televizyon kanalınızın ya da yeni bir marka olarak oluşturacağınız televizyon kanalınızı internet üzerinden yayınlanması için teknik ve dijital danışmanlık hizmeti sunar.

Televizyon kanalınız için en uygun bilgisayarlar, yayın programları, kurgu programları, kameralar, ses cihazları gibi konularda sizi yönlendirir. Kanalınızın teknik konuları ile kafa yormak yerine siz kanalınızın içerik yönetimine odaklanarak zaman kaybının önüne geçer ve başarınıza erken erişirsiniz.

Anadolu Reklam Ajans olarak kanalınızı dilerseniz size ait sunucular üzerinden dilerseniz Youtube, Facebook gibi platformlar üzerinden yayınlatıyoruz.

Danışmanlık hizmeti teklif almak için lütfen iletişim kurunuz.

İnternet Televizyonu kurulumu
Urfa internet tv

İnternet televizyonculuğu nedir?

İnsanlar artık televizyon kanalının onlara direttiği yayınları izlemek yerine kendi izlemek istediği yayınları tercih ediyorlar.  İzleyici ile bağ kuran, yayınlarınıza onları dahil ettiğiniz etkileşimli, dijital yayınlar bugünün ve geleceğin fenomenleri olacaktır.

Düşük bütçelidir

Frenkans ve Uydu giderleri ödemek zorunda değilsiniz, Siz dijitaldesiniz.

Bütün cihazlardasınız

Web TV, İnternet bağlantılı Televizyon, Bilgisayar, Tablet ve Akıllı mobil cihazlarda izlenebilinir.

Bütün platformlardasınız

Kuracağımız Web TV, Facebook Youtube, size ait server ve benzeri merkezlerden yayınlayabilirsiniz.

Dilediğiniz yerden yayın yapın

Web TV yayın akışınızı dilediğiniz yerden yapabilme olanağı sağlıyoruz. Dilerseniz size tahsis edilen bir sunucu da dilerseniz sosyal medya platformlarından yayın yapabilirsiniz.

Canlı yayınlar

Aşağı da listelediğimiz platformların birinde yada birçoğunda aynı anda yayın yapmak istemeniz durumunda talebinize uygun çözümler üretiyoruz.

Bant yayını

Video arşivinizi bant yayını olarak canlı olarak yayınlamak isteyenler için düşük ücretli çözümler sunmaktayız.