Kurumsal websiteler

Anadolu Reklam Ajansı, Sizi internet dünyasına taşır. Firmanız için tasarlayacağımız web site ile müşterileriniz size daha hızlı erişim sağlar, yeni müşterilerinize ulaşırsınız

kurumsal.com.tr

Firmanızın websitesi .com uzantısı kullanıyor olabilirr. Bunun yerine firmaniz.com.tr şeklinde alan adı alarak kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Süreç tarafımızla takip edilip sizi gereksiz bilgi ve zahmetlerden kurtarıyoruz. Zaman kaybetmeden firmaniz.com.tr almak için iletişime geçin.

adsoyad.com.tr

adsoyad.com.tr şeklinde olacak alan adınızı sadece kimlik bilgileriniz ile almanıza yardımcı oluyoruz. Bir avukat yada sanatçı olabilirsiniz, .com.tr alan adı kurumsal kimliğinizi güçlendirecektir. Zaman kaybetmeden adsoyad.com.tr almak için iletişime geçin.

Urfa Kurumsal web tasarım
Com.tr domain alma

Kurumsal website kime uygundur?

Aşağıda listelediğimiz uzantılara sahip alan adları için belge ibraz etmek gerekmez. Diğer global alan adları gibi önce gelen kuralı işletilir. Hosting.com.tr bu alan adlarını hiç başka bilgiye gerek duymadan online olarak yapılır ve ödemeyi takiben anında aktif duruma gelir.

 

gen.tr  .web.tr.  biz.tr.  info.tr.  tv.tr/

Güven verir

.com.tr alan adı ile siteye giren ziyaretçilerinizi güven verirsiniz.

Sanatçılara .com.tr

Sanatçılar adisoyadi.com.tr alan adı alabilir. .com.tr domain ile hayran kitlesinin güvenli bir sitede olduğu mesajı verebilr.

.com alınmış mı?

site.com şeklinde adres alamayanlar .com.tr adresini alabilirler. Bu şekli ile aklınızda ki isimden vazgeçmiş olamzsınız.