360° Sanal tur çekimi

Şanlıurfa ve bağlı ilçelerde Turistik mekanlar, iş yerleri, satılık lüks daireler gibi tanıtıma ihtiyaç duyulan konumların 360° sanal tur çekimlerini yapıyoruz.

360° Sanal tur çekimleri

360° Sanal tur çekimi ile sayfalarınızı ziyaret eden misafiriniz Sanal tur aracılığı ile çekimin yapıldığı mekânın içinde kendini his eder. Çekilen Sanal tur ile misafir mekânın içerisinde Mouse ile dilediğince gezintiye çıkabilir. Farklı odalarda çekilen sanal tur ile misafirlerinizin mekânınızda olacak.

Turizm Oteller ve konaklama hizmeti sağlayan tesisler. Emlak projeler, İnşaat, Mimari ve Dekorasyon, Showroom ve Galeriler, Fuar Standları, Kültür Sanat Eğlence aktivite mekanları, Şehirler, Müzeler, Hastaneler, Okullar, Alışveriş Merkezleri, Fabrikalar ve gezilebilmesini istediğiniz tüm mekanlar.

Mobil sanal tur çekimi ajansı

Nerede yayınlayabilirim?

360° Sanal tur çalışmasının esnek yapısı nedeni ile bir çok kullanım alanı vardır. Sanal tur çekimi sonrasında size ait web sitesinde yayınlayabilirsiniz yada sizin için bu işlemi yapabiliriz. Web sitesi olmaması durumunda yayınlayacak bir websitesi oluşturuyoruz veya ArAjans.com sitemizde yayınlıyoruz.

Sanal tur çalışmamızı sizin için çalışmanın yapıldığı konumdan Google haritalara yüklüyoruz.  Google haritalarda ve Google Viewer kullanıcıları sizin potansiyel müşterileriniz oluyor.

Sanal tur çalışmamızı, Youtube, Facebook, Google Haritalar, Sahibinden.com gibi platformlardan yayınlayabilirsiniz.

360 derece sanal tur çekimi urfa

Lüx konutları hemen satın

Lüks yapılar inşa eden firmalar konutlarını satabilmesi için yapının ihtişamını müşterilerine göstermek zorundalar. İlan sitelerine eklenen fotoğraflar alıcıya güven vermekten uzaktır.  Bunun yerine yapının 360° Sanal tur çekimi yapılmalı.

Sanal tur ile satılacak olan evin bütün odaları sanal ortamda gezilebilinir. Fare yardımı ile yakınlaştırma-uzaklaştırma, sağa-sola, aşağı-yukarı şeklide görüntüyü hareket ettirerek misafirleri evin içindeymiş hissi verebilirsiniz.

Müşteriniz sanal ortamda, evin odalarını, salonunu, tuvaletini, koridorlarını ve hatta dışardan 360° görüntüsünü görebilmektedir.  

Sanal turunuzu dilerseniz bilgisayar ile gezin, dilerseniz Akıllı telefonlar ile gezebilirsiniz..

Otellere sanal tur çekimi

Şanlıurfa dünyanın kültür başkentidir. Son olarak Göbekli Tepe’nin keşfi ile bu gerçeklik bir daha teyit edilmiştir. Şehrimiz Şanlıurfa’ya gelmeyi planlayan yerli yabancı turistlerin ilk yaptığı şey muhakkak ki otel rezervasyonudur.

Google aramalarında otellerinizin iç ve dış çekimlerinin sanal turu çıkması sizi rakiplerinizin bir adım ilerisine taşıyacaktır. 

Otel odalarınızı sanal tur ile gezecek olan yeni müşterileriniz otelinizi tercih etmeleri için onlara bir neden sunmuş olacaksınız.

Anadolu Reklam Ajansı olarak bizde turistleri ağırlayarak olan otellerin 360° Sanal tur çekimlerini yaparak otellerin tanıtımını yapmaktayız.

Şanlıurfa’yı Google haritalarında aratan müşteriler arama sonuçlarında sanal tur çekimlerinize bakarak birer müşteriniz haline gelecektir.

360 otel sanal tur çekimi urfa
Harran Sanal tur çekimi

Turistler sizi tercih etsin

Türkiye ve Şanlıurfa’yı ziyaret etmek isteyen yerli ve yabancı turistlerin ilk baktığı yer muhakkak ki Google aramalardır. Google aramalarında çıkacak olan turistik mekanlar Google’da arama yapan kullanıcıları birer ziyaretçiye-müşteriye çevirebilir.

360º Sanal tur ile mekanın bütün noktalarını sanal ortamda gezilebilmesini sağlıyoruz.  Çektiğimiz sanal turları sizin için Google haritalarına ve sahip olduğunuz web sayfalarını yüklüyoruz. 

Sanal tur çekiminin yapıldığı, Restoran, Cafe, Otel, Müze, Üniversite, Tarihi mekanlar gibi önemli yerler turistlerin dikkatini çeken mekanlardır.

Sanal turunuzu dilerseniz bilgisayar ile gezin, dilerseniz Akıllı telefonlar ile gezebilirsiniz..